Et ønske om individuell behandling står høyt i vår bevissthet.
System Professional tilbyr derfor individuelle hårpleieprodukter til utvalgte salonger over hele verden. Resultatet fra intensiv forskning viser seg i et spesielt tilpasset hårpleiekonsept.
Når man bruker vanlige stylingprodukter har de den ulempen av at de etterlater seg en ru overflate på håret. Glansen blir borte og håret virker matt.
Den innovative Nano-reflektor formel fra System Professional Styling er mikropartikler som utglatter håroverflatens ujevnheter. Uten å tynge håret legger disse mikropartikler seg rundt håret og gir det en glatt overflate som reflekterer lysstrålene utmerket. Resultatet er en imponerende glanseffekt.
EKSTRA FAKTA
For nærmeste forhandler kontakt Wella på tlf. 23 05 30 00
Flere artikkel bilder (klikk på bildet for stort)
Artikkel er ikke verdisatt ennå - Klikk på det antall stjerner du synes artikkelen skal ha
Tips en venn Kommentar / karakter
Brusete HårHei! Jeg har slitt med et problem veldig lenge, nemlig brusete hår!
Vet ikke hva jeg skal gjøre med det, eller hvilke produkter jeg burde bruke.
Hver gang jeg har retter håret, så blir det brusete og det er så stygt, spesielt når jeg har bølgete hår :(
Går det ann å ta antipermanent? Eller vil det bare slite mer på håret? Hjelp?
Les mer Hei, har helt platinablondt hår. Har bleiket det utrolig mange ganger. Har lyst til å gjøre noe med det nå, sender ved et bilde av hvordan håret mitt ser ut nå, og hvordan farge jeg vil ha det. Så var spørsmålet, hvordan skal jeg få det slik?
Les mer Jeg mister hår!Hei,
Jeg søker hjelp og veiledning. Jeg er en jente på 19 år som har begynt å miste hår flere steder. Det startet for ca et halvt år siden og blir bare værre og værre. Jeg prøver så godt jeg kan å dekke det til med mitt eget hår som før ikke var noe problem, men nå har håret mitt blitt altfor tynt til det. For noen år siden hadde jeg kraftig tykt hår. Jeg kan merke at dette problemet går mer og mer inn på meg. Hva skal jeg gjøre med dette problemet?
Jeg hadde tenkt meg til legen på nyåret, men jeg ville høre om du hadde noen forslag først?
Min mor har vært inne på tanken om å få parykk slik at mitt normale hår kan få hvile. Men tanken om å gå med parykk skremmer meg. (Det mest kvinnelige er jo håret!!)
Hilsen Sarah
På forhånd takk!
Les mer FargeHei!
Jeg syns hårstilen ombre, er kjempestilig og har lyst på dette selv.
Jeg har i mange år farget håret mitt mørkebrunt, farger aldri hele håret mer en kanskje en til to ganger i året, ellers er det bare ettervekst.
Men jeg har jo helt mørkt hår og mye hårfarge i, og lurer på om det er mulig for meg å få til ombre uten at det blir tusenvis av kroner?
Har prøvd avfarging før, men jeg kunne nesten ikke se noe forskjell etter behandlingen.
Les mer