Våre salonger tilbyr et bredt spekter av individuell behandling for deg som er opptatt av faglig dyktighet og god service. For oss i H2 er det viktigste at du som kunde skal føle at du får det “lille ekstra”. Ikke bare i form av det siste av det siste innen trender på hår, og de siste trender innen skjønnhet og velvære, men minst like viktig at du blir tatt godt vare på hos oss.
EKSTRA FAKTA
Åpningstider:10-18
Tlf: 73807603
www.h2.no
Artikkel er ikke verdisatt ennå - Klikk på det antall stjerner du synes artikkelen skal ha
Tips en venn Kommentar / karakter
Hårfarge og hairextensionsFor noen dager siden farget jeg håret mitt mørkebrunt. Målet var å få en hårfarge som ville passe med de hairextensions som jeg har kjøpt og brukt over 600 kr på. Resultatet ble at hårfargen ikke passet sammen med hairextensions i det hele tatt. Håret mitt fikk en mer gråaktig farge enn hairextensions. Mitt spørsmål er om jeg kan farge håret igjen nå rett etter jeg har farget det, hvis jeg går til en frisør?
Les mer Hårtap Heisann
Håper at du kan hjelpe meg. I snart halvt år nå mister jeg utrolig mye hår når jeg dusjer eller når jeg børster. Det verste når jeg skal trene og har håret i hestehale. Da kan det blir ganske mye hår i dusjen. Mange sier at det kan skylde stress eller mangle på B- vitamin. Jeg stresser ikke så mye som jeg vet om og jeg tar vitamin piller hver dag. Hva kan det skyldes? Jeg hadde ganske tjukt hår da jeg var under 25. Nå er jeg 30 og føler at håret har blitt tynere. Jeg er ganske flink med å pleie mitt hår. Prøver å bruke riktig produkter og få hårklipp når det trenges. Jeg har tenkt å kontakte legen min, men føler meg dum å gjøre det. Kan du kanskje anbefale hvem jeg kan oppsøke?
MVH
DAWN(0.o)
Les mer Citron og honning i håret!?Hei Jesper,
Jeg har noen virkelige irriterende krøller på siden av hodet, og jeg har hørt at citron og honning kan hjelpe for å få dem fjernet..... De begynner virkelig å irritere meg.
Jeg håper du kan hjelpe meg :-)
Anita
Les mer spørsmål og svarhei, har begynt å få en del grå hår nå. er kun 26 år så syntes det er litt i tidligste laget. Har ikke lyst til å begynne å farge det heller. har du noen tips?
Les mer